[vcex_image_flexslider animation=”fade_slides” control_nav=”false” control_thumbs=”false” img_size=”full” image_ids=”363″]

Центр академічних обмінів

Євроінтеграційні прагнення України дозволяють якісно і прогресивно організувати процес науково-методичного співробітництва, обміну студентами, магістратури, докторантури з Вищими навчальними закладами країн Євросоюзу.

У липні 2012 року на базі Дніпропетровського Політехнічного Коледжу і Дніпропетровської обласної спілки Поляков, за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Консульства Генерального Республіки Польща в Харкові створено Науково-методичний Центр «Наука двох народів».

Основні цілі Центру організація науково-методичного співробітництва в сфері освіти між Державними ВУЗами Дніпропетровської області та Державними ВУЗами Республіки Польща, реалізація процесу обміну студентами та надання можливості громадянам України отримання вищої освіти в університетах Республіки Польща, а також реалізація системи школа-коледж-університет.

Ми робимо мрію про європейський якісну освіту і можливості реалізувати свій науковий потенціал – реальністю!

Ми підтверджуємо високий стандарт в Європі Дніпропетровської області як області з найвищим науковим і інтелектуальним потенціалом її молоді, яка незалежно від місця проживання отримує можливість вступити до одні з найпрестижніших Державних Університетів Республіки Польща і отримати одне з найякісніших утворень Європейського Союзу, а надалі Дніпропетровської області мати висококласних фахівців з багатющою європейською практикою і досвідом!

Ми сприяємо середнім школам і коледжам Дніпропетровської області в тісних контактах з колегами в Республіці Польща в планах науково-методичного співробітництва!

І ми сердечно дякуємо за таку можливість і допомогу в реалізації євроінтеграційних процесів Дніпропетровський обласний Рада, Дніпропетровську обласну державну адміністрацію і Генеральне консульство Республіки Польща в Харкові!