Євроінтеграційний співпрацю ініційоване шляхом створення Науково-методичного Центру «Наука двох народів» покликане дати можливість коледжу Дніпропетровської області почати роботу з державними університетами Республіки Польща, а також в рамках участі в діяльності Центру здійснювати контакти з технікумами і професійними школами Польщі.

Так 30.01.2013 року з керівництвом технікумів і коледжів області за участю Директора Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Демчика, Консула Генерального Республіки Польща в Харкові Пана Яна Граната, Глави Дніпропетровської обласної спілки Поляков Сергія Коломійця відбулося обговорення перспектив євроінтеграційних процесів у сфері вищої освіти між навчальними закладами України і Республіки Польща.

Намічено шляхи розвитку співробітництва між Коледжами Дніпропетровської області та державними університетами Республіки Польща.

Також намічено шляхи розвитку та реалізації програми Школа-Коледж-Університет, які дозволяють випускникам шкіл отримати спочатку професійну освіту в Коледжах 2 рівня акредитації, а потім вищу у ВНЗ Республіки Польща.